راهنمای کامل مشخصات خرید عمده شورت زنانه 14 مدل شورت زنانه به همراه عکس

راهنمای کامل خرید عمده شورت زنانه 14 مدل شورت زنانه به همراه عکس

همه خانم‌ها به لباس زیر خود اهمیت می‌دهند. این روزها کمتر کسی است که بر این باور نباشد تاثیر پوشش لباس زیر زنانه به طور مستقیم با لباس اصلی در ارتباط است. بنابراین اگر به دنبال ظاهری بی عیب و نقص هستید باید حتی به پوشش لباس زیر خود اهمیت بدهید و بدانید چه مدل شورت زنانه‌ را انتخاب کنید تا با لباس شما ست شود تا احساس راحتی داشته باشید.

 

۱- شورت پادار زنانه

شورت زنانه پادار الهام گرفته از شورت بوکس مردانه دوخته شده است. شورت‌ پادار جدا از راحتی فوق‌العاده بسیار کاربردی هستند. شما می‌توانید این مدل شورت‌های پادار را با دامن یا پیراهن‌های بالا زانو بپوشید. یکی از فانتزی‌ترین انواع شورت زنانه که اگر پارچه توردار یا دانتل در آن بکارگرفته شده باشد، زیبایی آن را بسیار بیشتر می‌کند.

 

۲- شورت لیفه ای زنانه

شورت لیفه ای زنانه رایج‌ترین مدل شورت زنانه است. هر خانمی در کنار لباس‌های زیر متفاوت یک بسته ۳ تا ۵ تایی شورت کلاسیک خریداری می‌کند. این شورت‌ها برای شلوار جین، دامن پلیسه و هر لباس دیگری مناسب است. اما بهتر است هرگز شورت‌های کلاسیک را با لباس‌های چسبان نپوشید. زیرا خط شورت از روی لباس مشخص می‌شود.

 

۳- شورت گیپور دانتل زنانه

شورت گیپور دانتل زنانه برای شلوارهای فاق کوتاه مناسب است. با این حال، همه قسمت‌ها را به خوبی می‌پوشاند از این نوع شورت هم در استفاده روزمره می توان استفاده کرد.


۴- شورت لامبادا بندی زنانه

هیچ مدل شورت زنانه‌ به جذابیت شورت لامبادا بندی زنانه نیست اما با این حال می‌توان این مدل را زیر ست بلوز شلوار، دامن مدادی و پیراهن بادیکان پوشید. شورت بندی به دلیل نداشتن خط لباس‌های رسمی و کمی تنگ را بهتر نشان می‌دهد.

 

۵- شورت جنیفری زنانه

شورت جنیفری یک شورت فاق بلند است که پوشش بیشتری نسبت به شورت‌های معمولی دارد. این شورت‌ها باید با شلوارهای فاق بلند پوشیده شوند. مناسب‌ترین ست با این شورت‌های زنانه دهه ۸۰-ای شلوار جین فاق بلند است.

 

6- شورت فانتزی گیپور زنانه

شورت فانتزی گیپور زنانه به ۳ قسم دوخته شده‌اند: شورت زنانه برزیلی معمولی، یک گره‌ای و دو گره‌ای.
این شورت‌ها بیشتر برای فصل تابستان زیر شلوارک‌، مایو یا دامن‌های سارونگ و مشابه آن که باز هستند، پوشیده می‌شوند.

 

7- شورت بندی جی استرینگ (شورت لامبادا زنانه)

شورت بندی جی استرینگ یا همان شورت لامبادا زنانه بیشتر شبیه شورت بندی است، با این تفاوت که این مدل شورت زنانه از پشت هیچگونه پوشش نداشته و کاملا به تناسب لباس‌های چسبان دوخته شده است. این مدل شورت مناسب پیراهن بادیکان و لگ زنانه می‌باشد.

 

8- شورت سی استرینگ زنانه

شورت سی استرینگ زنانه نسل جدیدی از لباس‌ زیر زنانه است. این شورت که هیچ بندی ندارد، مانند انبری منعطف، در قالب بدن شما جای می‌گیرد. حمام آفتاب، شنا و لباس شب از کاربردهای متعارف این مدل از انواع لباس زیر زنانه است. استفاده از شورت سی استرینگ در زمان قاعدگی توصیه نمی‌شود.

 

9- شورت گنی زنانه

شورت گنی زنانه یکی از راحت‌ترین شورت‌ها هستند. پوشیدن آن‌ها به دلیل بند لباس زیر الاستیک سفت و سخت شکم و پهلوی شما را گرفته و لاغرتر نشانتان می‌دهد. بنابراین، اگر پهلوها و شکمتان کمی پر است و دچار اضافه وزن هستید و قرار است موقتا چربی‌های زیادی را زیر لباستان پنهان کنید، شورت گنی بپوشید. این شورت‌ها قطعا برای شلوارهای فاق بلند و پیراهن‌های شب و بادیکان مناسب می‌باشند.

 

10- شورت لیزری زنانه

شورت لیزری زنانه یکی از شورت‌هایی است که باید از آن بیشتر داشته باشید. این شورت‌ها خلاف سایر مدل‌ها خط دوخت ندارند. از این رو می‌توان آن‌ها را با بسیاری از مدل‌های لباس اعم از پیراهن‌های نازک، بدن نما و حریر و شلوارهای تنگ و چسبان پوشید.

 

11- شورت بند جوراب‌دار زنانه

همانطور که از نام این مدل شورت  مشخص است، شورت به جوراب متصل می‌شود. این مدل شورت‌ها باید با جوراب‌های ساق بلند پوشیده شوند. شورت با یک بند نازک نخی قابل تنظیم جوراب ساق بلند را نگه می‌دارد. طبیعتا این مدل چندان عامیانه نیست و باید حتما با برخی پوشش‌های خاص پوشیده شود.

 

12- شورت لیفه‌ای نخ پنبه زنانه

شورت لیفه ای نخ پنبه زنانه، فاقد مرزهای ضخیم در انتهای پارچه هستند. پارچه‌های به کار رفته در تولید این مدل شورت های زنانه پارچه‌هایی از قبیل ساتن، ابریشم، ژرسه و یا ترکیبی از تمامی این‌ها می‌باشند. شورت‌های بدون درز، در مدل‌های دیگری هم مانند هیپستر ، برش فرانسوی، شورت‌های بلند و غیره، یافت می‌شود. در کل این مدل شورت برای زنانی که با مدل‌های تانگ و جی راحت نیستند، بسیار مناسب است. مناسب برای پوشیدن در زیر شلوار جین سفید، شلوارک، شلوار و لباس‌های چسبان

 

13- شورت تانگ زنانه

شورت تانگ زنانه از انواع شورت زنانه چیزی در حدود ۷ الی ۸ سانتی متر زیر کمر و روی استخوان لگن قرار می‌گیرد. در طراحی شورت تانگ، یک بند دور تا دور کمر را فرا می‌گیرد و دو قطعه‌ی مثلثی، پشت و جلو را می‌پوشانند. در برخی از مدل‌های تانگ، بند کمر می‌تواند پهن‌تر نیز باشد. با اینکه جنبه‌ی زیبایی در شورت تانگ بیش‌تر مطرح است، اما تا جایی که نمایش بند شورت از زیر لباس مطرح نباشد، با انواع پیراهن‌های کوتاه و جذب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

14- شورت فانتزی قفسی زنانه

شورت فانتزی قفسی زنانه دارای بندهای متعدد یا متقاطع در پهلوها و گاها در پشت و روی شکم است. این مدل شورت در دسته شورت فانتزی زنانه است و بسیار زیبا است.

 

 

محصولات مرتبط

دیدگاه کاربران ...

دیدگاه خود را بیان کنید

  • ممنونم چه مقاله مفید و مناسبی