راهنمای کامل انواع سوتین 26 نوع سوتین به همراه تصاویر

 

راهنمای کامل خرید عمده انواع سوتین

 

اکثر خانم‌ها با سوتین رابطه عشق و نفرت دارند. مهم نیست که چقدر از چسب و فنرهای آنها متنفر هستید ، بدون بستن سوتین نمی‌توانید کاری انجام دهید. خب، قسمت خوب این است که اگه بدانید که چه سبک، اندازه و نوعی مکمل بدن شما است، می‌تواند کیفیت زندگی را به طور قابل توجهی دگرگون کند. سوتین‌های مناسب می‌توانند ظاهر لباس شما را به طرز جادویی افزایش دهند در حالی که لباس نامناسب می‌تواند ظاهر شما را خراب کند. به همین دلیل است که خانم‌ها باید با انواع مختلف مدل‌های سوتین موجود در بازار و لباس‌هایی که می پوشند کاملاً آشنا باشند. پس با جینی‌پک همراه باشید.

 

در اینجا ما 26 نوع سوتین برای خانم‌ها تهیه کرده‌ایم. ما همچنین به برخی از نکات مربوط به یک ظاهر طراحی شده برای هر سوتین برای بهتر جفت شدن اشاره کرده‌ایم.

1- سوتین پددار

یک سوتین پر شده با اسفنج‌های مصنوعی ساخته می‌شود یا دارای جیب‌هایی برای قرار دادن پدهای ابری است. این سبک زمانی بهترین عملکرد را دارد که مهمترین نگرانی شما پنهان کردن نوک سینه‌ها باشد. همچنین به سینه‌های شما حجم می‌دهد و به آنها حالت گرد و کامل می‌دهد. سوتین‌های پددار به دو سبک فنردار و بدون‌فنر موجود است. سوتین‌های پددار فنردار باعث می‌شود که سینه‌های شما بالا برود، در حالی که بدون‌فنر برای پوشیدن روزمره بسیار مناسب است.

 

2- سوتین راحتی زیر نخ

سوتین راحتی زیر نخ کاملاً شبیه سوتین پددار است. ابرهای صاف و یکپارچه‌ای دارد که هنگام پوشیدن در زیر لباس‌های بر روی بدن هیچ تأثیری نمی‌گذارد. سوتین‌های راحتی برای پوشیدن زیر لباس‌های تمیز و صاف بهترین شکل را دارد.

 

3- سوتین جکدار و فنردار

سوتین جکدار و فنردار یک بریدگی کاملا برجسته به شما می‌دهد، سوتین جکدار سینه‌های شما را بلند کرده و آنها را به هم نزدیک می‌کند. سوتین‌های جکدار معمولاً برای راحت‌تر شدن پروتزهای فنردار دارند. آنها دارای بالشتک زاویه‌ای هستند که به شدت شکل سینه‌های شما را تغییر می‌دهد. با محکم کردن بند سوتین جکدار می‌توانید میزان بالا رفتن و پایین آمدن سینه‌های خود را تنظیم کنید.

 

4- سوتین فنردار دانتل

همانطور که از نامش پیداست، این سوتین‌ها دارای فنرهای سیمی هستند، فنرهای زیر باعث بلند شدن ملایم سینه می‌شوند و باعث می‌شوند که آنها بیشتر سرحال به نظر برسند. این سبک برای زنانی که احساس می‌کنند سینه‌هایشان آویزان است و به آن لیفت اضافی نیاز دارند، بهترین نتیجه را می دهد.

 

5- سوتین فانتزی قفسی

این سبک استاد تمام سوتین ها است. با بندهای قابل جدا شدن ، به یک سبک چند منظوره از جمله یک بند ، دو بند ، شانه صلیبی ، هالتر ، کراس کراس و حتی بدون بند اجازه می دهد. سوتین چندبندی هدف بسیاری از سوتین‌ها را با هم حل می‌کند.

 

6- سوتین کش‌پهن دانتل

سوتین کش‌پهن نوعی سوتین است که در جایی بین سوتین و تاپ تاپ قرار دارد. این سوتین‌هایی را به راحتی می‌پوشند و معمولاً بدون فنر هستند و از نوع فنردار نیستند. این سبک تمرکز بیشتری بر عامل راحتی دارد.

 

7- سوتین بدون بند

سوتین بدون‌بند نیازی به توضیح ندارد. این سبک را می توان بدون‌بند پوشید. تکیه‌گاه اصلی آن توسط پدهای فنردار و یک پوشش داخلی سیلیکون در امتداد لبه‌ها ساخته می‌شود که از لیز خوردن سوتین جلوگیری می‌کند. چنین سبک‌هایی برای استفاده بیشتر گاهی استخوان‌بندی جانبی دارند. آنها بهترین عملکرد را در زیر لباس‌های بدون بند و خارج از شانه دارند.

8- سوتین دکلته فنردار

سوتین دکلته فنردار را می‌توان با بندهای ست آن تشخیص داد. تقریباً شبیه خط‌گردنی است که توسط بندهای گسترده‌ای ایجاد می‌شود. این مدل سوتین برای گردنبندهای پهن بهترین نتیجه را دارد.

 

9- سوتین جلو باز شو قزن دار

سوتینهای جلو باز شو قزن دار دارای یک قلاب در جلوی سوتین است. سوتین جلو باز شو را می‌توان راحت‌ترین سوتین برای پوشیدن دانست. این سبک در بین خانم‌هایی که قلاب زدن از پشت برایشان سخت و دشوار یا آزار دهنده می‌باشد، محبوب است.

10- سوتین پشت گردنی

سوتین‌های پشت گردنی یک بند دارند که به دور گردن می چرخند یا بندهایی که می توانند از پشت گردن بسته شوند. این سبک در زیر تاپ‌ بهترین عملکرد را دارد.

 

11- سوتین نخی بندی

سوتین نخی بندی سوتین لوله ای نیز نامیده می شود. اینها کاملاً اساسی هستند، بدون فنر، بدون بالشتک و جک، اما تعداد کمی سوتین‌های بندی با جیب داخلی برای قرار دادن پد ساخته می‌شود. این سبک سوتین در زیر تاپ بهترین عملکرد را دارد. گزینه عالی برای مواقعی که نمی‌خواهید بندهایتان قابل مشاهده باشد.

 

12- سوتین شیردهی

سوتین شیردهی برای مادرانی که تازه فرزندشان متولد شده است، یک نعمت است. آنها دارای یک دریچه در جلوی سوتین برای دسترسی آسان به تغذیه هستند. این دریچه‌ها معمولاً با قلابی محکم می‌شوند که با یک دست قابل جدا شدن است و تغذیه کودک را آسان می‌کند. اینها با پارچه پنبه‌ای قابل تنفس ساخته می‌شوند و بدون جک و بدون فنر هستند تا در زمان تغییر شکل و اندازه سینه‌ها، مادر را در نهایت راحتی نگه دارند. به آنها سینه بندهای زایمان نیز گفته می‌شود.

 

13- سوتین نخی

سوتین نخی مواردی هستند که دارای پشتی مانند تاپ هستند. سوتین نخی زیر لباس‌هایی که سبک پشتی مشابهی دارند بهترین عملکرد را دارند. این یک گزینه عالی برای خانم‌هایی است که اغلب از لیز خوردن بندهای سوتین به پایین شانه‌ها شکایت دارند. بسیاری از خانم‌ها ادعا می کنند که این سوتین‌ها بسیار راحت هستند و از پشت احساس سبکی می‌کنند.

 

14- سوتین قزن دار و فنردار

سوتین غزن‌دار دارای پدهایی با پوشش نیمه محافظ هستند که یک سوم سینه‌ها را پوشش می‌دهد و آنها بهترین عملکرد را در زیر لباس دارند که خط گردن کمتری دارند.

 

15- سوتین حریر شیشه‌ای

سوتین حریر شیشه‌ای یک سبک بسیار زیبا است که دارای چند بند در جلو یا عقب است. این سبک به گونه‌ای است که هیچ زنی نمی‌تواند در برابر زیبایی آن مقاومت کند. مدل سوتین حریر شیشه‌ای را می توان با لباس های شیک ست کرد.

 

16- سوتین ورزشی

سوتین ورزشی برای هرگونه ورزش بدنی یکی از ضروریات است. سوتین ورزشی از سینه‌ها پشتیبانی می‌کنند و حرکات سینه را به حداقل می‌رسانند. سوتین ورزشی از الیاف پنبه ساخته شده است.

 

17- سوتین ژله‌ای

سوتین ژله‌ای بند یا بند شانه ای ندارند. سوتین ژله‌ای در قسمت داخلی لیوان‌ها یک چسب دارند که به بدن می‌چسبد و ثابت می‌ماند. سوتین ژله ای زیر لباس‌های بدون پشت و بدون بند بهترین عملکرد را دارند. با این حال، ممکن است با سینه‌های بزرگ سازگار نباشد.

 

18- سوتین شفاف

سوتین شفاف بند شانه شفاف دارد. این بندها در زیر لباس‌های بدون پشت و بند به صورت نامرئی دیده می شوند و ظاهری تمیز و صاف می‌دهند.

 

19- سوتین عروس

سوتین عروس جذاب‌ترین نوع سوتین هستند. پارچه‌های برتر مانند توری و ساتن برای جذابیت عروس هستند. این طرح‌ها فوق‌العاده زیبا و کاربردی هستند تا بتوانند لوازم جانبی مناسبی برای عروس شما باشند.

 

20- سوتین نوجوان

سوتین نوجوان کاملاً شبیه سوتین نخی است، سوتین نوجوان فاقد هر گونه قلاب، پد و فنر و جک است. سوتین نوجوان دارای سبک لغزشی هستند تا تجربه "سوتین اول" را برای دختران جوان خوشحال کنند.

 

21- سوتین گیپور زیر نخ

سوتین گیپور زیر نخ همانطور که از نام آن پیداست دارای جام‌های پوششی کامل و پوشش جانبی گسترده‌تری هستند. سوتین کامل با زنانی که سینههای بزرگتر و پرتری دارند بهترین عملکرد را دارد. سوتین کامل از آویزان شدن سینه‌ها جلوگیری می‌کنند.

 

22- سوتین پرسی

سوتین پرسی شاید زیباترین سبک سوتین موجود در بازار باشد. سوتین پرسی یک انتخاب عالی برای ماه عسل یا آن شب‌های خاص است. سوتین پرسی که با پارچه توری نفیس ساخته شده است، به شما امکان می‌دهد تا هوای کامل به بدن شما برسد. سوتین پرسی ظاهر شما را لطف می‌کند و جذابیت زیادی دارد.

 

23- سوتین استرج براق فنردار

سوتین استرج براق فنردار برای خانم‌هایی با اندازه سینه بزرگ که نمی‌خواهند حجم اضافی با پد داشته باشند، مناسب است. فنجان‌های فله‌ای شکل، فرم طبیعی سینه‌های شما را تقویت می‌کنند، بدون اینکه ظاهر آنها از فرم خارج شود. و از آنجا که آنها دو لایه هستند، هیچ فرم بزرگتری نیز ایجاد نمی‌کند. آنها راحتی مناسب شما را فراهم می‌کنند، بنابراین می‌توانید در تمام طول روز احساس راحتی کنید. آنها آنقدر سبک هستند که حتی احساس نمی‌کنید اصلاً سوتین پوشیده‌اید. به همین دلیل است که بسیاری از افراد بدون پد را به عنوان گزینه‌ای مناسب در خانه برای استراحت خود می دانند.

 

24- نیم سوتین

اندازه فنجان‌ها نیم سوتین در مقایسه با سوتین پر فنجان، نیم یا کوچکتر است. نیم سوتین در حالی که از پنهان شدن کامل سینه‌ها اطمینان می‌کند، ناحیه سینه را بسیار کمتر می‌پوشاند. به دلیل طراحی و شکل منحصر به فرد آن، در زیر لباس‌های کم، لباس عالی کار می‌کند. با این حال، از آنجا که لیوان ها پر نیستند، مانند یک سوتین پوششی کاملاً پشتیبانی نمی‌کنند. بیشتر برای سینه‌های سایز کوچک ایده آل است.

 

25- سوتین بدون درز

سوتین فنردار و جکدار ممکن است مشکل باشد زیرا معمولاً فنر و جک زیر آن را دیده می‌شود. خوشبختانه یک سوتین بدون درز طراحی شده است تا فقط در این زمینه به شما کمک کند. فوق‌العاده صاف است و به طور خاص ساخته شده است تا شما را در زیر لباس‌های خود، حتی در زیر لباس‌های تنگ، یک شبح یکپارچه ایجاد کند. در سوتین بدون درز لیوان‌ها به زیبایی قالب می‌شوند تا منحنی‌های شما را افزایش دهند در حالی که ظاهر مناسب و محکم به آنها می‌بخشد.

 

26- سوتین نخی بدون فنر

همانطور که از اسم سوتین نخی بدون فنر مشخص است، این سوتین فاقد فنر هستند. بنابراین، اگر همیشه از ایجاد فشار در زیر سیم عصبانی شده‌اید، این مورد برای شما مناسب است. این سوتین کاملا راحت است و کاملا زیر نیم تنه شما قرار می‌گیرد. و اگر فکر می‌کنید آنها حمایت نمی‌کنند ، بسیار اشتباه می‌کنید. سوتین بدون فنر دارای زیر بندهای محکم هستند تا از سینه‌های شما پشتیبانی و لیفت لازم را به ویژه برای سینه‌هایی با سایز کوچک یا متوسط داشته باشند.

 

اطلاعات تماس

تلفن تماس:۴۶۰۱۱۷۶۷-۰۲۱ -  ۴4236711-۰۲۱
موبایل:09120202439

دفتر مرکزی: تهران، مرزداران، خیابان ایثار، خیابان بهار، کوچه مرضیه، کوچه دوم، پلاک ۴

با ما همراه باشید:

شرایط و نحوه ارسال

از آخرین تخفیف ها با خبر شوید

دسته‌بندی
0
سبد خرید